Uitslagen

Grote prijs M.J.Oomen Groep 2018

Uitslag Elite/Beloften om de GP M.J.Oomen Groep:

1 David van der Poel Kapellen (B)
2 Jim Aernouts België
3 Dieter Vanthourenhout België
4 Gianni Vermeersch België
5 bram Merlier België
6 Stan Godrie Zundert
7 Wietse Bosmans Kalmthout(B)
8 Kevin suarez Fernadez Spanje
9 Daan Hoeyberghs Mol (B)
10 Stijn Caluwe Westmalle (B)
11 Lander Loockx Bertem
12 Yentl Bekaert Passendale Belgie
13 Andreas Goeman Denderleeuw
14 Joerie Adams Minderhout(B)
15 Ruiz de Larrinaga Ibanez Spanje
16 Thymen Arensman Deil
17 Jarne Driesen Poederlee
18 Yu Takenouchi Zwevegem
19 Gosse van der Meer Surhuizum
20 Victor Vandebosch Westmalle
21 Johan Jacobs Berg am Irchel
22 Martin Eriksson Zweden
23 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek
24 Koen van Helvoirt Erp
25 Hikaru Kosaka Japan
26 Mark McConnel Canada
27 Martin Mijnten Hoevelaken
28 Kevin van Bennekom Culemborg
29 Hannes Forsby Zweden
30 Ulrich Theobald Duitsland
31 Lars Mastebroek Barneveld
32 Niels Verbruggen Nuenen
33 Marvin Runhaar Kapelle
34 Damian Peeters Rozenburg
DNF Rob Peeters Belgie
DNF Gianni Siebens Sint katelijne Waver
DNF Oda Hijri Heusden-Zolder
DNF Carlos Schreuder Veenendaal
DNS Lars van den Berghen Naaldwijk

Uitslag Elite-vrouwen/Beloften-vrouwen/Amateurs-vrouwen/Junioren-vrouwen om de GP de Krom:

1 Loes Sels Gierle
2 Manon Bakker Swifterbant
3 Christine Majerus Luxemburg
4 Alicia Franck Lochristi
5 Yara Kastelijn Neerkant
6 Suzanne Verhoeven Oud Turnhout
7 Esther van der Burg Nootdorp
8 Karen Verhestraeten Tielen
9 Mascha Mulder Ridderkerk
10 Aniek van Alphen Hapert
11 Veerle Goossens Bakel
12 Lindy van Anrooij Kapelle
13 Jinse Peeters België
14 Stefanie Paul Duitsland
15 Julia Boschker Woerden
16 Miho Imai Japan
17 Laura van der Zwaan Sliedrecht
18 Elle Anderson USA
19 Beth Ann Orton Portland
20 Irene Gerritsen Bemmel
21 Kristin Endres Duitsland
22 Kelly van der Steen België
23 Marlies Vos Aalden
24 Iris Hoog Antink Ochten
25 Femke Gerritse Rosmalen
26 Larissa Hartog De Lier
27 Lisa Dorussen Beuningen
28 Corey Coogan Cisek Minneapolis
29 Lora Bonthuis Ingen
30 Femke Kuijpers Gilze

Uitslag Nieuwelingen-meisjes om de GP Rabobank:

1 Puck Pieterse Amersfoort
2 Shirin van Anrooij Kapelle
3 Fleur van der Peet Den Haag
4 Sofie van Rooijen Driel
5 Senne Knaven Strijbeek
6 Lisa van Helvoirt Erp
7 María Parajón Fuentes Spanje
8 Anoek Kuijpers Gilze
DNF Leonie Boschker Woerden

Uitslag Junioren om de GP Planubouw:

1 Ryan Kamp Raamsdonksveer
2 Arno Van den Broeck België
3 Len Dejonghe Wilsele
4 Sander de Vet België
5 Xander Geysels Belgie
6 Wout Vervoort België
7 Lars Boven Reutum
8 Anton Niederbach Zweden
9 Emil Lindgren Zweden
10 Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel
11 Mika van Gestel OSS
12 Stef ter Laak Veenendaal
13 Koutarou Murakami Japan
14 Marco Ehlert Kortenhoef
15 Maarten de Nijs Huijbergen
16 Ren Tsumita Japan
17 Justin Laevens Zwevegem
18 Lucas Keuning Sassenheim
19 Ian van den Berg Zevenhoven
20 Bjorn ten Have Harreveld
21 Berko Dorussen Beuningen GLD
DNS Bart Beks Wouw
DNS Luca van den Boom Boekel
DNS Remon Delnoije Mechelen
DNS Maxim Dewulf Ledegem
DNS Owen Geleijn Rijsenhout
DNS Milan Ziemerink Glane
DNS Anton Ferdinande België

Uitslag Nieuwelingen:

1 Salvador Alvarado Rotterdam
2 Tibor Del Grosso Eelde
3 Hugo Kars Oosterbeek
4 Lucas Janssen Papendrecht
5 Steijn Willemsen Rotterdam
6 Levi van Hoften Tiel
7 Matyas Kopecky Zoeterwoude
8 Jordi van Heijst Den Dungen
9 Bailey Groenendaal Schijndel
10 Joppe de Heij Heteren
11 Danny van Lierop Someren
12 Cas Jansen Hilversum
13 Mat van Gorp Bergeijk
14 Maiko Timmer Drachten
15 Youp de Vos Hillegom
16 Jesse Kramer Borkel en Schaft
17 Daan van Vuuren Woudrichem
18 Mika Sardina Helmond
19 Mike Deutekom Goes
20 Chris van Stralen Enkhuizen
21 Yanick de Vos Valkenswaard
22 Omar Koudijs Laren NH
23 Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen
24 Jens van Korven Diessen
25 Miel Storms Grevenbicht
26 Ruben Velter Heythuysen
27 Bram Gerritsen Bemmel
28 Joren de Gruijter Bredan
29 Johan Dorussen Beuningen
30 Robin van Poppel Diessen
31 Joran Wiskerke ’s Heer Hendrikskinderen
32 Daan Adams Budel
33 Meine Keuning Pijnacker
34 Brent Broosus Huijbergen
35 Mark Bogers Bennekom
36 Sam Kerkvliet Nieuwe-Wetering
37 Ids Visscher Pijnacker
38 Joost van Oevelen Huijbergen
39 Camiel Cornelis Leende
DNF Moreno Tak Fijnaart
DNF Kjell Roerbag Vuren

Uitslag G/ID renners:

1 Lars de Jong Wuustwezel
2 Gunther Boons Wuustwezel
3 Nick Aerts Wuustwezel
4 Davy Mertens Oudenbosch
5 Tim de Saeger Wilrijk
6 Harley Bakker
7 Walter Pollet Hulst
8 Tonnie Hoogstraate
9 Richard Tacken Heikant
10 Kasper Koyen Rijkevorsel
11 Brian Nugteren Alblasserdam
12 Marijn Van Olmen
13 Jean Hamers Fijnaart
14 Giovanni van van Herbergen Middelkerke (B)
15 Roxanne de Boeff Dordrecht

Uitslag Amateurs/Sportklasse:

1 Yannick Runhart Apeldoorn
2 Raymond van de Kruisweg Oldebroek
3 Dennis van de Kruisweg Oldebroek
4 Tommy Oude Elferink Nieuwveen
5 Klaas Groenen Boxtel
6 Coen Groot Papendrecht
7 Bas van Dalen Ede Gld
8 Daan Bongers Baarlo
9 Remco Schellevis Stolwijk
10 Luuk Nissen Best
11 Bart de Veer Vreeland
12 Daan de Jonge Axel
13 Jacob de Roo Biezelinge
14 Rob Meeuwessen Goirle
15 Daan Switters Utrecht
16 Luuk van Vliet Den Haag
17 Peter Fick Teuven
18 Jochem Koren Bussum
19 Niels van Oosterhout Geertruidenberg
20 Maarten Schavemaker Nieuw Vennep
21 Peter Kraaijvanger Zevenaar
22 Piet Smits Hazerswoude Dorp
23 Mike Hooiveld Andijk
24 Mike van der Ham Lexmond
25 Mike van Veelen Arnhem
26 Gerard Kooistra Hendrik-Ido-Ambacht
27 Arnaud van Leest Bakel
28 Nordin Hudepol Almelo
29 Erwin Ketellapper Wolvega
30 Roukebert de Boer Tilburg
31 Lars Adriaansen Steenbergen
32 Pieter Schreurs Rotterdam
33 Ronald Kolkman Meteren
34 Maarten Postma Hoofddorp
35 Ákos Kovács Bergen op Zoom
DNF Bas de Bruin Uithoorn
DNF Edwin Pauli ‘S-Gravenhage
DNF Dennis Moolhuijsen Rijsenhout

Uitslag masters:

1 Micha de Vries Hilversum
2 Edwin Raats Helmond
3 Johan Dussel Eelde
4 René Kuhlmann Baarlo
5 Jos Bogaerts Strijbeek
6 Michel Groenendaal Sint-Michielsgestel
7 Ferry de Ruiter Putten
8 Lars Rietveld Oudewater
9 Frank Groenendaal Eerde
10 John Spek Waddinxveen
11 Ton van Korven Diessen
12 Arno Winters Ommen
13 Watze Vroom Bennekom
14 Patrick Heijnen Heusden
15 Marcel Witte Amsterdam
16 Jim Koren Zeewolde
17 Marcel Boschker Woerden
18 Dienand Broekhuis Lemele
19 Peter Kooistra Papendrecht
20 Bert van der Klooster Ridderkerk
21 Michiel Jansen Hilversum
22 Jorgen Brok Lemelerveld
23 Franck Zandvliet Voorschoten
24 John Montulet Venlo
25 Richard Visscher Pijnacker
26 Henny Roelen Chaam
27 Gijs Jongeling Best
28 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
29 Fred van Zanten Eerbeek
30 Paul Laning Blerick
31 Thierry Bakker Roosendaal
32 Ron Aardenburg Heemskerk
33 Eddy Willemsen Venlo
34 John Verschuren Oudenbosch
35 Rene Gerritsen Bemmel
36 Matthias Ocklenburg Duitsland
37 Frank Giesbers Veghel
38 Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk
39 Steven Opstal Rijnsburg