Renners

Deelnemersveld:

Amateurs/sportklasse

deelnemer woonplaats rugnummer
Yannick Runhart Apeldoorn 1
Lars Adriaansen Steenbergen 2
Roukebert de Boer Tilburg 3
Daan Bongers Baarlo 4
Tom van Braak Velp 5
Bas de Bruin Uithoorn 6
Menno van Capel Noorden 7
Bas van Dalen Ede Gld 8
Peter Fick Teuven 9
Hielke Fluitsma Tilbug 10
Pieter Schreurs Rotterdam 11
Klaas Groenen Boxtel 12
Coen Groot Papendrecht 13
Mike van der Ham Lexmond 14
Mike Hooiveld Andijk 15
Nordin Hudepol Almelo 16
Daan de Jonge Axel 17
Erwin Ketellapper Wolvega 18
Tom Koeleman Utrecht 19
Ronald Kolkman Meteren 20
Jochem Koren Bussum 21
Ákos Kovács Hongarije 22
Peter Kraaivanger Zevenaar 23
Dennis van de Kruisweg Oldebroek 24
Raymond van de Kruisweg Oldebroek 25
Arnaud van Leest Bakel 26
Rob Meeuwessen Goirle 27
Jan Metselaar Bergschenhoek 28
Dennis Moolhuijsen Rijsenhout 29
Luuk Nissen Best 30
Mike van Nunspeet Den Haag 31
Niels van Oosterhout Geertruidenberg 32
Tommy Oude Elferink Nieuwveen 33
Edwin Pauli s -Gravenhage 34
Maarten Postma Hoofddorp 35
Jacob de Roo Biezelinge 36
Maarten Schavemaker Nieuw Vennep 37
Remco Schellevis Stolwijk 38
Patrice Slagman Rijssen 39
Piet Smits Hazerswoude Dorp 40
Marvin Steenbergen Waddinxveen 41
Daan Switters Utrecht 42
Bart Ursem Andijk 43
Mike van Veelen Arnhem 44
Bart de Veer Vreeland 45
Dimitri Veerman Huizen 46
Luuk van Vliet Den Haag 47
Tristan Vlijm Huishorst 48
Gerard Kooistra Hendrick-ido-Ambacht 49
Pieter Homan Uithoorn 50

Masters

deelnemer woonplaats rugnummer
Thierry Bakker Roosendaal 55
Johan Dussel Eelde 56
Martijn Geenen Kinderdijk 57
Rene Gerritsen Bemmel 58
Frank Giesbers Veghel 59
Anton Graumans Rijsbergen 60
Michel Jansen Hilversum 61
Gijs Jongeling Best 62
Jim Koren Zeewolde 63
Rene Kuhlmann Baarlo  (Lb) 64
Paul Laning Blerick 65
Steven van Opstal Rijnsburg 66
Edwin Raats Helmond 67
Ferry Ruiter Putten 68
Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk 69
John Spek Waddinxveen 70
Micha de Vries Hilversum 72
Watze Vroom Bennekom 73
Fred van Zanten Eerbeek 74
Peter Kooistra Papendrecht 75
Martijn Prins Utrecht 76
Patrick Somsen Aalten 77
Alexander Ubland Würzburg 78
Ron Aardenburg Heemskerk 101
Kees van Asten Zeewolde 102
Sjon van den Berg Zevenhoven 103
Jos Bogaerts Strijbeek 104
Marcel Boschker Woerden 105
Pierre Deen Amsterdam 106
Michel Groenendaal Sint-Michielsgestel 107
Frank Groenendaal Sint-Michielsgestel 108
Peter Groenendijk Waddinxveen 109
Jos Kaal Didam 111
Bert van der Klooster Ridderkerk 112
Ton van Korven Diessen 113
Marti Maas Geffen 114
John Montulet Venlo 115
Jan van den Nobelen Bosschenhoofd 116
Jack van ’t Pad Zeist 117
Lars Rietveld Oudewater 118
John Verschuren Oudenbosch 119
Richard Visscher Pijnacker 120
Marcel Witte Amsterdam 121
Franck Zandvliet Voorschoten 122
Matthias Ocklenburg Duitsland 123
Eddy Willemsen Venlo 124

Nieuwelingen

deelnemer woonplaats rugnummer
Salvador Alvarado Rotterdam 41
Daan Adams Budel 42
Mark Bogers Bennekom 43
Brent Broosus Huijbergen 44
Camiel Cornelis Leende 46
Joran Wiskerke s Heer Hendrikskinderen 47
Mike Deutekom Goes 48
Johan Dorussen Beuningen 49
Bram Gerritsen Bemmel 50
Max Goris Hoogerheide 51
Mat van Gorp Bergeijk 52
Bailey Groenendaal Schijndel 53
Tibor Del Grosso Eelde 54
Joren de Gruijter Breda 55
Joppe de Heij Heteren 56
Jordi van Heijst Den Dungen 57
Levi van Hoften Tiel 58
Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen 59
Cas Jansen Hilversum 60
Lucas Janssen Papendrecht 61
Hugo Kars Oosterbeek 62
Sam Kerkvliet Nieuwe-Wetering 63
Meine Keuning Pijnacker 64
Roan Konings Oudenbosch 65
Matyas Kopecky Zoeterwoude 66
Jens van Korven Diessen 67
Omar Koudijs Laren 68
Jesse Kramer Borkel en Schaft 69
Danny van Lierop Someren 70
Steijn Willemsen Rotterdam 71
Joost van Oevelen Huijbergen 72
Robin van Poppel Diessen 73
Joris Reinderink Ruurlo 74
Kjell Roerbag Vuren 75
Mika Sardina Helmond 76
Miel Storms Grevenbicht 77
Chris  van Stralen Enkhuizen 78
Moreno Tak Fijnaart 79
Maiko Timmer Drachten 80
Ruben Velter Heythuysen 81
Ids Visscher Pijnacker 82
Yanick de Vos Valkenswaard 83
Youp de Vos Hillegom 84
Daan van Vuuren Woudrichem 85

Junioren:

deelnemer woonplaats rugnummer
Ryan Kamp Raamsdonksveer 1
Bart Beks Wouw 2
Ian van den Berg Zevenhoven 3
Wout Vervoort België 4
Luca van Den Boom Boekel 5
Lars Boven Reutum 6
Len Dejonghe Wilsele 7
Remon Delnoije Mechelen 8
Maxim Dewulf Ledegem 9
Berko Dorussen Beuningen 10
Marco Ehlert Kortenhoef 11
Owen Geleijn Rijsenhout 12
Mika van Gestel Oss 13
Bjorn ten Have Harreveld 14
Lucas Keuning Sassenheim 15
Koutarou Murakami Japan 16
Stef ter Laak Veenendaal 17
Justin Laevens Zwevegem 18
Emil Lindgren Zweden 19
Anton Niederbach Zweden 20
Maarten de Nijs Huijbergen 21
Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel 22
Sander de Vet België 23
Milan Ziemerink Glane 24
Anton Ferdinande België 25
Xander Geysels België 26
Arno van den Broeck België 27
Ren Tsumita Japan 28

G/ID-renners

deelnemer woonplaats rugnummer
Nick Aerts Wuustwezel
Gunther Boons Wuustwezel
Joannathan Duinkerke Kapelle
Lars de Jong Wuustwezel
Kasper Koyen Rijkevorsel

Dames

deelnemer woonplaats rugnummer
Thalita de Jong Hoogerheide 1
Helen Wyman Engeland 2
Loes Sels Gierle (B) 3
Elle Anderson USA 4
Karen Verhestraeten Tielen 5
Manon Bakker Swifterbant 6
Alicia Franck Lochristi 7
Suzanne Verhoeven Oud-turnhout 8
Yara Kastelijn Neerkant 10
Aniek van Alphen Hapert 11
Lindy van Anrooij Kapelle 12
Lora Bonthuis Ingen 13
Julia Boschker Woerden 14
Esther van der Burg Nootdorp 15
Elleke Claessen Amsterdam 16
Corey Coogan Cisek Minneapolis 17
Lisa Dorussen Beuningen 18
Femke Gerritse Rosmalen 19
Irene Gerritsen Bemmel 20
Veerle Goossens Bakel 21
Larissa Hartog De Lier 22
Laura Krans De Wilp 23
Mariska Kruidenier Spijkenisse 24
Femke Kuijpers Gilze 25
Judith van Maanen Amsterdam 26
Miho Imai Japan 27
Mascha Mulder Ridderkerk 28
Stefanie Paul Duitsland 29
Marlies Vos Aalden 30
Floor weerink Groningen 31
Lizzy Witlox Eindhoven 32
Laura van der Zwaan Sliedrecht 33
Beth Ann Orton Portland 34
Maaike de Heij Heteren 35
Iris Hoog Antink Ochten 36
Dorien Hoog Antink Ochten 37
Sylvie Swinkels Handel 38
Erin Mitchell Australië 39
Kelly van den steen België 40
Kristin Endres Duitsland 41
Tine Rombouts Wuustwezel 42
Christine Majerus Luxemburg 43
Jinse Peeters België 44

Nieuwelingen-meisjes

deelnemer woonplaats rugnummer
Shirin van Anrooij Kapelle 61
Leonie Boschker Woerden 62
Kimberly Boven Reutum 63
Lisa van Helvoirt Erp 64
Britt van der Hulst Hazerswoude 65
Senne Knaven Strijbeek 66
Anoek Kuijpers Gilze 67
Fleur van der Peet Den Haag 68
Puck Pieterse Amersfoort 69
Ilse Pluimers Enter 70
Danielle Quint Deil 71
Sofie van Rooijen Driel 72
Maria ParaJón Fuentes Spanje 73

Elite/beloften

deelnemer woonplaats rugnummer
David van der Poel Kapellen (B) 1
Daan Soete België 2
Gianni Vermeersch België 3
Vincent Baestaens België 4
Wietse Bosmans België 5
Jim Aernouts België 6
Yu Takenouchi Japan 7
Javier Ruiz de Larrinaga Ibanez Spanje 8
Sieben Wouters Zundert 9
Stan Godrie Zundert 10
Dieter Vanthourenhout België 11
Joeri Adams Minderhout (B) 12
Kyle Agterberg Maartensdijk 13
Thijmen Arensman Deil 14
Yentl Bekaert Passendale Belgie 15
Kevin van Bennekom Culemborg 16
Lars van den Berghen Naaldwijk 17
Erik Boer Wolphaartsdijk 18
Stijn Caluwe Westmalle (B) 19
Jonas Degroote België 20
Jarne Driesen Poederlee (B) 21
Martin Eriksson Zweden 22
Kevin Suarez Fernadez Spanje 23
Hannes Forsby Zweden 24
Andreas Goeman Denderleeuw 25
Koen van Helvoirt Erp 26
Eddy van Ijzendoorn Tiel 27
Johan Jacobs Berg am Irchel (CH) 28
Thomas Joseph Kemmel 29
Hikaru Kosaka Japan 30
Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 31
Lander Loockx Bertem 32
Lars Mastebroek Barneveld 33
Gosse van der Meer Surhuizum 34
Martin Mijnten Hoevelaken 35
Damian Peeters Rozenburg 36
Marvin Runhaar Kapelle 37
Carlos Schreuder Veenendaal 38
Gianni Siebens Sint Katelijne Waver (B) 39
Ulrich Theobald Duitsland 40
Victor Vandebosch Westmalle (B) 41
Niels Verbruggen Nuenen 42
Daan Hoeyberghs Mol (B) 43
Hijiri Oda Japan 44
Rob Peeters België 45
Marc McConnell Canada 46