...

GP MJ Oomen Groep

7e Internationale Cyclocross Rucphen

Zaterdag 27 januari 2018

Baanvelden - Rucphen

Voorlopig programma

09:30 uur  Amateurs
10:30 uur  Nieuwelingen
11:30 uur  Junioren

12:30 uur  G-renners
13:30 uur  Dames
15:00 uur  Elite/Beloften

Gratis toegang!

Rennersveld 2016

Elite/Beloften om de grote prijs M.J. Oomen groep

Nr.Naam:Plaats/Land:
1Tom MeeusenBELGIË
2Julien TaramarcazZWITSERLAND
3Radomir SimunekTSJECHIË
4Stan GodrieZUNDERT
5Dieter VanthourenhoutBELGIË
6Javier Ruiz de Larrinaga IbanezSPANJE
7Niels WubbenDORST
8Kevin Suarez FernandezSPANJE
9Sieben Wouters ​(Nederlands Kampioen Beloften)ZUNDERT
10Jelle SchuermansPOEDERLEE
12Ulrich TheobaldDUITSLAND
13Patrick van LeeuwenHILVARENBEEK
14Kevin van BennekomCULEMBORG
15Erik BoerWOLPHAARTSDIJK
16Marceli BoguslawskiPOLEN
17Manuel Carrelo MagadanSPANJE
1819David ErikssonZWEDEN
19Martin ErikssonZWEDEN
20Wesley FlorenOSSENDRECHT
21Henrik JanssonZWEDEN
22Thijs KoolAMERSFOORT
23Luis Alberto Llanderrozos FernandezSPANJE
24Lander LoockxBELGIË
25Martin MijntenHOEVELAKEN
26Bartlomiej MiklerPOLEN
27Stefano MuseeuwBELGIË
28Olaf RemmerswaalWOERDEN
29Marvin RunhaarKAPELLE
30Quincy VensBELGIË
31Douwe VerberneLIEROP
32Dennis WahlqvistZWEDEN
33Per WiggersOLDENZAAL
34Michiel van der HeijdenDRUNEN
35Mario Junquera SanmillánSPANJE
36Stijn CaluweBELGIË
37Tjardo WithagBELTRUM
38Jens VandekinderenBELGIË
39Jonas DegrooteBELGIË
40Yorben van TicheltBELGIË
41Jim AernoutsBELGIË
42Michel v.d. Heijden


Dames om de grote prijs S.M.S. Pompen Service

Nr.Naam:Plaats/Land:
1Nikki Harris (Britse Kampioene)GROOT BRITTANIË
2Pavla HavlikovaTSJECHIË
3Helen WymanENGELAND
4Sanne van PaassenVLIERDEN
5Sabrina Stultiens (2e op NK)MEIJEL
6Asa Maria ErlandssonZWEDEN
7Karen VerhestraetenBELGIË
8Olga WasiukPOLEN
9Elleke ClaessenAMSTERDAM
10Angelica EdvardssonZWEDEN
11Irene GerritsenBEMMEL
12Geerte HoekeLEIDEN
13Tiril Hole MohrNOORWEGEN
14Laura KransDE WILP
15Judith van MaanenAMSTERDAM
16Elena ValentiniITALIË
17Margriet KloppenburgDENEMARKEN
18Fleur NagengastBEILEN
19Yara KastelijnNEERKANT
20Lana VerberneLIEROP
21Lisanne BouwmeesterAPELDOORN
22Bianca van den HoekBUSSUM
23Linda ter BeekBAD BENTHEIM
24Annet EendhuizenHENGELO OV
25Suzanne VerhoevenBELGIË
26Lindy van AnrooijKAPELLE
27Cristine Majerus Luxemburgse Kampioene)LUZEMBURG
28Gabriela WojtylaPOLEN
29Loes SelsBELGIË



31Kiki van AsseltAPELDOORN
32Manon BakkerSWIFTERBANT
33Romy BerendsEMST
34Esther van der BurgNOOTDORP
35Inge van der HeijdenSCHAIJK
36Mariska KruidenierABBENBROEK
37Maaike MeistrokELSHOUT
38Susanne MeistrokELSHOUT
39Lorena PetermanLEMSELO
40Anouk SpiesWAGENINGEN
41Floor WeerinkEXLOO
42Lorena WiebesMIJDRECHT
43Gabriela WojtylaPOLEN
44Maaike de HeijHETEREN
45Joyce HeynsBELGIË
46Julia BoschkerWOERDEN
47Ceylin del Carmen AlvaradoROTTERDAM



51Eva BijwaardHILLEGOM
52Laura van der ZwaanSLIEDRECHT
53Rozemarijn AmmerlaanDE LIER
54Florence de GravenHELMOND
55Dorien Hoog AntinkOCHTEN
56Iris Hoog AntinkOCHTEN
57Rose KloeseEMMEN
58Tine RomboutsBELGIË
59Pam SchuttenNIJVERDAL
60Sylvie SwinkelsHANDEL
61Marlies VosAALDEN
62Lisa DorussenBEUNINGEN
63Laure MichelsDE PINTE

Junioren

Nr.Naam:Plaats/land:
1Kyle AgterbergMAARTENSDIJK
2Jentl BekaertBELGIË
3Demiz HebingAPELDOORN
4Viktor Hoog AntinkOCHTEN
5Mike HooiveldANDIJK
6Koop KetellapperOUDEHASKE
7Jack KokZWEDEN
8Jarno LiessensBELGIË
9Lars MastebroekBARNEVELD
10Tom van MerkerkWOERDEN
11Jarne De MeyerBELGIË
12Sindre Reidar Hole MohrNOORWEGEN
13Alex MolenaarOUD BEIJERLAND
14Joery NijkampZELHEM
15Ted PetterssonZWEDEN
16Tomasz RzeszutekPOLEN
17Jonas SmetBELGIË
18Niels VerbruggenNUENEN
19Yannick VrielinkZUTPHEN
20Jeldert WithagBELTRUM
21Maxim van GilsBELGIË
22Bart SittersZEGGE
23Menno van CapelNOORDEN
24Lars ImholzCAPELLE AD IJSSEL
25Reno BautersLEEDE
26Arno DebeirBELGIË
27Gianni SiebensBELGIË
28Jarne DriesenBELGIË
29Arne VrachtenBELGIË
30Maximilian MöbisDUITSLAND
31Poul RudolphDUITSLAND
32Andreas GoemanBELGIË



Nieuwelingen

Nr.Naam:Plaats:
1Ryan Kamp (Nederlands Kampioen)RAAMSDONKSVEER
2Mees HendrikxVALKENSWAARD
3Bart HazekampZOETERMEER
4Milan ZiemerinkGLANE
5Bart ArtzWINTELRE
6Luke VerburgSCHIEDAM
7Perry FrijtersST. WILLEBRORD
8Pim RonhaarHELLENDOORN
9Lars BovenREUTUM
10Jurgen van den AarssenDREUMEL
11Stanley BeerepootENKHUIZEN
12Luca van den BoomBOEKEL
13Arno van den Broeck (Belgisch Kampioen)BELGIË
14Ryan CortjensBELGIË
15Len DejongheBELGIË
16Remon DelnoijeBELGIË
17Dennis van DijkBEEK EN DONK
18Sieb van GorpBERGEIJK
19Frank de JongRIJEN
20Remco de JongRIJEN
21Jasper van den PlasBELGIË
22Ward de SchepperMADE
23Pete UptegroveSINT-MICHIELSGESTEL
24Niels VandeputteBELGIË
25Jarmo VisserHEINKENSZAND
26Noah VreeswijkSOMEREN
27Rick de VriesNIJEHOLTPADE
28Sven WoutersKLEIN-ZUNDERT
29Berko DorussenBEUNINGEN GLD


Amateurs/Sportklasse

Nr.Naam:Plaats:
1Jordy Luisman (Nederlands Kampioen)LEMELERVELD
2Eddy van IJzendoornTIEL
3Mattijn MotshagenNIJKERK GLD
4Jeroen WesselLEMELERVELD
5Bas de BruinUITHOORN
6Jan MetselaarBERGSCHENHOEK
7Jordy BeukerHUIZEN
8Martin van PlateringenALMERE
9Stefan AudenaerdTILBURG
10Niels van BaarWOERDEN
11Thierry BakkerROOSENDAAL
12Tjeerd BeetsNIJMEGEN
13Roukebert de BoerTILBURG
14Maurice BolsenbroekAPELDOORN
15Tom van BraakVELP
16Michael BreedtDIEMEN
17Kelvin DekkerHEDEL
18René EelderinkZEVENAAR
19Peter FickMAASTRICHT
20Hielke FluitsmaTILBURG
21Rick van GaalenHEESCH
22Martijn GeenenKINDERDIJK
23Daan GermsTUBBERGEN
24Anton GraumansRIJSBERGEN
25Peter GroenendijkWADDINXVEEN
26Jan GuddeNOOTDORP
27Leon HokkeSPIJKENISSE
28Wouter JaegersTILBURG
29Daan de JongeAXEL
30Joep KeijsersLEIDEN
32Tom KoelemanUTRECHT
33Gerard KooistraHENDRIK-IDO-AMBACHT
34Peter KooistraPAPENDRECHT
35Jochem KorenBUSSUM
36Jim KorenZEEWOLDE
37Peter KraaijvangerZEVENAAR
38Stefan KramerSLIEDRECHT
39Erik van LaarEERBEEK
40Michiel van LeerBRIELLE
41Masashi MatsuiAMERSFOORT
42Rob MeeuwessenGOIRLE
43Tom MeulendijksNIJMEGEN
44Jorrit NoppenDORDRECHT
45Kees van NoppenRIDDERKERK
46Gerjan OlsderBARNEVELD
47Niels van OosterhoutGEERTRUIDENBERG
48Steven OpstalRIJNSBURG
49Tommy Oude ElferinkMIJDRECHT
50Edwin Pauli'S-GRAVENHAGE
51Wesley PieterseARNHEM
52Martijn de PutterNEDERHEMERT
53Jacob de RooBIEZELINGE
54Yannick RunhartRUINEN
55Maarten SchavemakerNIEUW VENNEP
56Remco SchellevisSTOLWIJK
57Marc ScholmanMONTFOORT
58Patrice SlagmanRIJSSEN
59Sil SmitNEDERHORST DEN BERG
60Piet SmitsHAZERSWOUDE DORP
61Robert van SpanjeMONTFOORT
62Coen TelgenhofLOSSER
63Mike van VeelenARNHEM
64Dimitri VeermanHUIZEN
65Yannick VrielinkZUTPHEN
66Marcel WitteAMSTERDAM
67Ronald van MerkerkWOERDEN
68Jeroen DevileeLEIDEN
69Teun ForschelenTILBURG
70Dennis MoolhuijsenRIJSENHOUT
71Mike van der HamLEXMOND
72Joachim MichelsBELGIË
73Daniel PrijkelOSS
74Tom DavidsNIJMEGEN
75Maarten Nijland (Nederlands Kampioen Masters 40+)ROSSUM