...

GP MJ Oomen Groep

7e Internationale Cyclocross Rucphen

Zaterdag 27 januari 2018

Baanvelden - Rucphen

Voorlopig programma

09:30 uur  Amateurs
10:30 uur  Nieuwelingen
11:30 uur  Junioren

12:30 uur  G-renners
13:30 uur  Dames
15:00 uur  Elite/Beloften

Gratis toegang!

CYCLOKIDSCROSS in Rucphen

Deelname: Dikke Banden Race is gratis.

Inschrijven via het onderstaande formulier.of op de dag zelf in de kantine van A.V.R. Je mag meedoen met een gewone fiets of mountainbike (helm verplicht, maar wordt ook gratis verstrekt bij de rugnummer uitreiking).

Heb je een race-crossfiets met koersstuur, dan verwijzen we je naar de wedstrijden van de WBVC, die om 10:45 uur van start gaan (www.wbvc.nl) Deelname: 4 euro. De wedstrijd van de WBVC verloopt volgens de reglementen van de WBVC. Deze zijn terug te vinden op de site van de WBVC.

10:45 uur: 5-6 jaar

10:55 uur: 7-8 jaar

11:12 uur: 9-10 jaar

11:30 uur: 11-12 jaar

12:00 uur: 13-14 jaar

Pauze

13:00 uur: 15-16 jaar

13:35 uur: MTB 17 + dames

14:15 uur: Cat. C 50+

14:55 uur: Cat. B 40+

15:40 uur: Cat. A 17+

Woon je in de gemeente Rucphen, dan mag je met de toegestane fietsen aan beide wedstrijden meedoen.

Cyclokidscross/Rucphens Kampioenschap zondag 22 januari 2017

Inschrijfformulier Cyclokidscross/R.K. 2017

Uitslagen Cyclokidscross en ORK 2016

Uitslag 5 - 6 jaar:

1. Sam van Hoeck, Essen (B)

2. Siebe Verbraeken, Beringen (B)

3. Arne Deckers, Essen (B)

4. Delano Heeren, Sprundel

5. Eline de Winter, Wuustwezel (B)

6. Reinout Meeusen, Hoogstraten (B)

7. Ella Huybrechts, Vlimmeren (B)

8. Loïs Geerts (Loenhout (B)

9. Liam Uitdewilligen, Brecht (B)

10. Cisse Mattheeusen, Essen (B)

11. Wouter Nouws, Rucphen

12. Jill Steenbergen, Herk de Stad (B)

13. Demi Boden, Wouwse Plantage

14. Coen de Man, St. Willebrord

15. Julian Dingemans, Lage Zwaluwe

16. Jente Christianen, Hoogstraten (B)

17. Jorbe Verbraeken, Beringen (B)

18. Jochem van Heijst, St. Willebrord


Uitslag 7 - 8 jaar:

1. Lennert Meeusen, Hoogstraten (B)

2. Lars Corsus, Wiekevorst (B)

3. Kim Lauwerijssen, Rucphen

4. Lars Jochems, Loenhout (B)

5. Ferre Jacobs, Rijkevorsel (B)

6. Siebe de Naeyer, Beerse (B)

7. Laure Huybrechts, Vlimmeren (B)

8. Len Geerts, Loenhout (B)

9. Lars Christianen, Hoogstraten (B)

10. Lotte van Merriënboer, Wernhout

11. Mathijs Klippel, Etten-Leur

12. Nicky Tuls, Rucphen

13. Siebe Waas, Wuustwezel (B)

14. Bruno Everaert, Hoogstraten (B)

15. Roemer van Kempen, Schijf

16. Jurian Nouwen, Rucphen

17. Raf van Overveld, Schijf

18. Tijn Hermans, Zegge

19. Tibo van Dijk, Zegge

20. Helena Sneyders, Westmalle (B)

21. Timothy de Wild, Rucphen


Uitslag 9 - 10 jaar:

1. Jelle Wouters, Oostmalle (B)

2. Yordi Corsus, Wiekevorst (B)

3. Axel Roks, St.Willebrord

4. Arthur Mertens, Rijkevorsel (B)

5. Mike Steenbergh, Herk de Stad (B)

6. Bo van Elven, Etten-Leur

7. Anton Mertens, Rijkevorsel (B)

8. Niels Uijtdewilligen, Brecht (B)

9. Philip van den Kieboom, Bergen op Zoom

10. Wout Stevens, Kalmthout (B)

11. Sten Mattheeusen, Kalmthout (B)

12. Rick Sweep, Schijf

13. Luuk Wolthuis, Hank

14. Sven van Merriënboer, Wernhout

15. Victor Hugobrenders, Dongen

16. Max van den Merriënboer, Veldhoven

17. Milan de Winter, Wuustwezel (B)

18. Sven Monsieurs, Zegge

19. Nienke de Jong, Schijf

20. Luc Gijzen, Zegge

21. Jannick Wouters, Oostmalle (B)

22. Maud Jansen, St.Willebrod


Uitslag 11 - 12 jaar:

1. Finn Plas, Noordwijk

2. Pierre van den Kieboom, Bergen op Zoom

3. Jari Suijkerbuijk, Essen (B)

4. Nick Monsieurs, Zegge

dnf. Bart Liekens, Vorselaar (B)


Uitslag 13 - 14 jaar:

1. Ruben Meeusen, Hoogstraten (B)


Uitslag 17+ :

1. Michiel van der Sande, Essen (B)

2. Jackie Floren, St.Willebrord

3. Stef Anthonissen, Loenhout (B)

4. Dimi Diels, Vorselaar (B)

5. Maarten van der Weel, Rijen

6. Wouter van der Weel, Rijen

7. Milan Parol, Wernhout

8. Matthias Kindel, Firenze (I)

9. Jonathan Duinkerke, Vlissingen

10. Arjan Dekkers, Sprundel

11. Davy Mertens, Oudenbosch

12. Jurgen Soffers, Bergen op Zoom

13. Bas den Ouden, Bergen op Zoom

14. Sebastian Hagens, Hoeven

15. Frederiek Vermeulen, Etten-Leur

16. Joshua Roks, St.Willebrord

17. Mathew Roks, St.Willebrord

dnf. Jeffrey van Heijst, St.Willebrord

dnf. Coen van Hees, Alphen


Uitslag 40+ :

1. Johan van den Beemd, St.Willebrord

2. Dave van Dun, Rijen

3. Jan van den Nobelen, Bosschenhoofd

4. Geert-jan van den Meijdenberg, Veldhoven

5. Andy van Loon, Hoogerheide

6. Johan Roks, St.Willebrord

7. Kris Wouters, Oostmalle (B)


Uitslag Dames:

1. Annemieke enyn, Wuustwezel (B)

2. Monique Gijzen, Zegge


Uitslag 50+ :

1. Henny Roelen, Chaam

2. Coen Schillemans, Roosendaal

3. Ad Bernaerts, Baarle-Nassau

4. Ton Damen, Alphen

5. Stanny Anthonissen, Loenhout (B)

6. Jaap van der Weel, Rijen

7. Michel de Jong, Etten-Leur

8. Hans Beenakkers, Etten-Leur

9. Johan Pelkmans, Alphen

10. Joris Dirven, Kalmthout (B)

11. André Verstijlen, St.Willebrord

12. Rob Daniëls, Etten-Leur

Jeugdinitiatie uitslag 2015

7 - 8 jarigen:

  1. Philip v.d. Kieboom
  2. Sven van Merriënboer
  3. Sven Monsieurs
  4. Kim Lauerijssen
  5. Luuk Wolthuis
  6. Sam Mullaert
  7. Nienke de Jong
  8. Joep Verbraak
  9. Merel Graumans
  10. Lotte van Merriënboer
  11. Milan Jongenelen
  12. Tijn Hermans


9 - 10 jarigen:

  1. Pierre v.d. Kieboom
  2. Axel Roks
  3. Rick Sweep
  4. Teun Martens
  5. Nick Monsieurs
  6. Kalle van Dongen
  7. Bibi van Overveld
  8. Axel v.d. Berg
  9. Gino Neelen
  10. Luc Gijzen
  11. Luna van Nunen
  12. Tygo Nouws
  13. Mick Jacobs


11 - 12 jarigen:

  1. Roan Konings
  2. Bram Jansen
  3. Daan de Bont
  4. Jacco Verlaar
  5. Jim Jacobs

Open Rucphens Kampioenschap uitslag 2015

Dames:

  1. Monique Gijzen
  2. Paulina Neelen


Heren tot 40 jaar:

  1. Sjakkie Floren
  2. Bas Dircken
  3. Marcel Gijzen
  4. Roan Konings
  5. Arjan Dekkers
  6. Giovanni Vissenberg


Heren 40+:

  1. Johan v.d. Beemd
  2. André Horians
  3. Gert Keppel
  4. Johan Pelkmans
  5. Adrie Jongenele
  6. John Verschuren
  7. Hans Meys
  8. Johan Roks
  9. Perry Jacobs
  10. Rob Daniëls
  11. Gerard Polak
  12. Christian Jongenelen
  13. Ad Herijgers 

Jeugdinitiatie uitslag 2014

7 en 8 jarigen:

1. Axel v.d. Berg, St. Willebrod


9 en 10 jarigen:

1. Roan Konings, Oudenbosch


11 en 12 jarigen:

1. Robin van Oorschot, Klein Zundert


Jeugdinitiatie uitslag 2013

7 en 8 jarigen
1Nick MonsieursMariadonkZegge
2Stan TraetsB.S deSteigerStampersgat
3Luc GijzenMariadonkZegge


9 en 10 jarigen
1Bart NouwsB.S. VinkenbosSprundel
2Robin van OorschotAloisiusschhoolKlein Zundert
3Wouter van VlimmerenMariadonkZegge


11 en 12 jarigen
1Giovanny VissenbergSt. MartinusschoolRucphen
2Joyce NouwsB.S. VinkenbosSprundel
3Amber de JongB.S. VinkenbosSprundel